Využite silu slnka vo svoj prospech

ANTIK Technology divízia fotovoltaických riešení

antik

ANTIK Technology divízia fotovoltaických riešení sa sústredí na vývoj technológií v oblasti obnoviteľnej energie so špecializáciou na solárnu energiu. Vďaka jedinečným riešeniam obnoviteľnej energie prinášame revolúciu a nanovo definujeme spôsob, akým sa trvalo udržateľné zdroje energie využívajú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Naším hlavným cieľom je zlepšiť životy majiteľov domácností a firiem minimalizovaním ich účtov za energiu, čerpaním čistej a bohatej energie z obnoviteľných zdrojov a poskytnutím prvotriednej zákazníckej skúsenosti prostredníctvom spoľahlivého procesu predaja a rýchlej a spoľahlivej inštalácie. 

Refund and Returns Policy
about_section_03
My account
0 18000
+

Výrobná kapacita

0 5000
+

Nainštalovaných panelov

0 2450
+

spokojných zákazníkov

Antik SmartHome

Prinášame víziu inteligentnej budúcnosti

SMART

Prechod na solárnu energiu poskytuje skvelú príležitosť na integraciu technológie inteligentnej domácnosti.

Ako člen inteligentných zariadení ANTIK SmartHome, divízia ANTIK SolarTech prináša rezidenčné a komerčné strešné solárne systémy, s ktorými ušetríte náklady na energiu a dosiahnete energetickú nezávislosť.

V aplikácií Antik SmartHome dokážete nielen monitorovať, stav vyrobenej energie a kontrolovať aktivitu svojich solárnych systémov v reálnom čase, navyše s inteligentnými zariadeniami Antik SmartHome si zjednodušíte život a maximalizujete hodnotu svojej solárnej investície.